Rowenta Süpürge Servisi İstanbul Beşiktaş

Rowenta elektrik süpürgeleri ev hanımları arasında sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olması Rowenta marka süpürgelere olan ilginin artmasına neden olmaktadır. Rowenta marka elektrik süpürgelerinde de zaman içinde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak sorunlar görülebilir. Bu tarz dönemlerde teknik servise danışarak sorunun çözülmesini sağlamak büyük bir önem taşımaktadır. Rowenta Servis Beşiktaş elektrik süpürgesi bakım ve onarım işlemlerinin kısa süre içinde gerçekleşmesine aracı olur.

Parça değişimi yapıldığında her parça için bir yıllık süre boyunca parça garantisi verilmektedir. Bu bakımdan uzun yıllar boyunca güven içinde kullanacağınız cihazlar sağlanır. Bu süre boyunca değiştirilen parçada herhangi bir sorun ortaya çıkarsa servis tarafından ücretsiz olarak değişim yapılır. Bu bakımdan gönül rahatlığı içinde tercih edilebilecek bir hizmet halindedir.

Rowenta Süpürge Servisi adresine talepte bulunmak için haftanın yedi günü boyunca 444 78 56 numarasını aramanız yeterlidir. Servis talebi oluşturduktan sonra bulunduğunuz adrese en yakın konumda bulunan servis elemanları tarafınıza gönderilir. Cihazdaki sorunun ana nedeni kısa bir süre içinde tespit edilirken, sorunun onarımından önce sizden onay alınır. Onay alındıktan sonra cihaz tamiri veya parça değişimi yapılarak çalışmanın sonuna gelinecektir. Cihaz onarımı sağlandıktan sonra adresinize kadar cihazın gönderimi sağlanır. Bu bakımdan zahmet çekmenize gerek kalmadan elektrik süpürgesi tamiri işleminin hızlı bir şekilde tamamlanacağını belirtmek gerekir.

WEB: Servisr.com

Call Now ButtonServis Çağır