İmmergas Kombi Derecesi Kendiliğinden Yükseliyor

İmmergas Kombi Derecesi Kendiliğinden Yükseliyor şikayeti kullanıcılar tarafından gelen şikayetlerin başında geliyor. Siz de eğer bu konudan şikayetçi iseniz muhtemelen kombilerin derece gösterme prensibi hakkında bilgiye sahip değilsiniz. Aşağıda yazan bilgilerle bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

Kombi kaloriferi ya da sıcak su konumu fark etmeksizin ekranında sadece ayarladığınız ısı derecesini gösterir. Birkaç saniye kadar da ayarlanan derece ekranda kalır. Daha sonrasında kombi su sıcaklığı ekranda belirir. Örnek vermek gerekirse; yani kombinizi 40 dereceye getirdiniz diyelim bir süre sonra ekranda 50 derece yazdığını görebilirsiniz.

Fakat normalde derece 50 dereceye çıkmaz. Kombi suyunun sıcaklığı 50 dereceye çıkar. Kombiniz yine sizin ayarlamış olduğunuz 40 dereceden çalışmasını yapar. Kombi hangi konumda kullanılırsa kullanılsın bu durum aynı şekilde devam eder.

Petekleri çalıştırdığınız an ekranda ayarlanan ısı görünür ve ısı ayarlamasını bıraktıktan sonra derece giderek yükselir. İstenilen ısıtma sağlanıldığında derecenin düştüğünü görebilirsiniz. Aynı şekilde sıcak su musluğunu açtığınız zaman da ekranda ayarlanan ısı görünmeyecektir. Ayarlanan derece artacak, musluğu kapattığınızda ise derecede düşme meydana gelecektir.

Yani kullanıcılar bunu bir sorun olarak algılamamalıdır. Bu olağan bir durumdur. Kombilerin dereceleri gösterme prensibidir.

Ancak şuraya bir virgül koymak gerekir; eğer olarak ayarladığınız ısının üzerinde bir sıcaklık elde ediyorsanız, en yakınınızda bulunan İmmergas teknik servisinden yardım talebinde bulunmanız önerilir.

Müşteri Hizmetleri


Servis taleplerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

İmmergas Servis Numarası :

444 88 48

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi- Cuma : 08:00-21:00
Cumartesi : 09:00-20:00
Pazar : Kapalı.

Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. Özel Servis olarak hizmet sunmaktayız.İmmergas Servis. Tüm Hakları Saklıdır.

Call Now ButtonServis Çağır