1 Yıl Garantili İndesit Beyaz Eşya Servisi

Türkiye’ de yoğun bir şekilde tercih edilen bir beyaz eşya markası olan İndesit, sürekli daha gelişmiş yeni beyaz eşya ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Kendisine özgü gelişmiş teknolojiler sayesinde üretilmiş tüm beyaz eşya ürünleri, çağımızın sürekli gelişmeye devam eden yaşam standartlarını, sürekli olarak daha ileri noktalara taşımayı hedefleyen bir anlayışla geliştirilmeye devam ediliyor.

İndesit markasına ait tüm beyaz eşya ürünlerinin teknik servis ve destek hizmetlerini sunmakta olan İndesit Servis firmamız, markanın uluslararası standartları ve ilkelerinin takipçisi olan bir hizmet anlayışıyla, çözüm odaklı faaliyetlerini sürdürüyor. İndesit Servisi olarak, bu uluslararası genişlikte ki büyük kuruluşun bir parçası olarak hizmet sunmanın sorumluluğuyla, farklı bir hizmet yaklaşımı sunmaya başarıyla devam ediyor.

Tüm hizmet prensibini, uluslararası standartlara göre oluşturmuş olan dünya standartlarının da üzerinde bir kalite ve nitelikle hizmet sunan firmamız, tüm hizmet taleplerinizi dakikalar içerisinde cevaplayabilecek yetenekte yapılanmış özel bir ekiple yanıt verebilmektedir. Bunun içinde İstanbul genelindeki İndesit kullanıcılarına yönelik olarak hafta boyunca kesintisiz çağrı merkezi ile destek vermektedir.

Özellikle de tüm tüketiciler hızlı ve kolay bir şekilde 444 78 56 numarasından müşteri hizmetleri çalışanlarından destek ve bilgi alabilmektedir. Üst düzey müşteri memnuniyeti oluşturmayı, ana kuralı olarak benimsemiş olan İndesit Servisi firmamız, benzersiz hizmet anlayışıyla sektörünün rol model alınan kuruluşlarından biridir.

Call Now ButtonServis Çağır