Kartal TEKA Servisi 7/24 Hizmetinde

Satın almış olduğunuz ankastre fırınlarınızın bakımını, arıza durumunda ise tamir, onarım işlerinizi yapmak için özel TEKA Servis olarak kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Firmamız içerisinde; sertifikalı, planlı ve disiplinli çalışan, teknolojiyi yakından takip eden, fikir üretebilen, hızlı düşünen ve bildiklerini uygulamaya koyabilen bir ekip bulunmaktadır. Tecrübeli çalışanlarımız ürününüzde oluşan arıza durumunda, nasıl veya neden arıza meydana gelebileceğini doğru tespitlerde keşfedip en kısa sürede ürününüzün tamirini yapmakla birlikte aynı zamanda ürününüzün tekrar arızalanmaması için onarımını da gerçekleştirmektedir.

Amacımız müşterilerimize hem kaliteli hem de pratik çözümler sunmaktır. Ürünlerinizin bakımını da aynı şekilde kaliteli ve hızlı bir anlayışla sorunu çözmeye çalışıyoruz. Çeşitli yemekler, pastalar ve börekler olan kültürümüzde ev hanımları sıklıkla fırın kullanılmaktadır. Fırınlarımızın daha iyi ve sağlıklı pişirmesi için bakımlarının da aksatılmadan yapılması gerekmektedir. Gerekli bakımı ve temizliği yapılan fırınlar daha ekonomik ve verimli olmaktadır. Eski ve bakımsız fırınlar düşük performans ve yüksek enerji harcayarak çakışmaktadırlar.

Dolayısıyla yemeklerinizin pişirme süresi uzar, istediğiniz kıvamı tutması zorlaşır ve de faturalarınız artış gösterir. Örneklemek gerekirse; fırınınızın turbo bölümü, bakımı yapılmamış turbonun fanı, fırının içindeki havayı yeteri kadar dağıtamayacağı için yiyeceklerinizin bir kısmı pişmemiş olarak kalır. Ayrıca bakımı yapılmamış fırınlar sağlık açısından da riskler barındırır. Bunların önüne geçmeniz için Teka Servis olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Servisimize ulaşmak için bizi aramanız veya internet sitemizde yer alan servis müşteri talep formunu doldurmanız yeterlidir.

TEKA Servis Kartal olarak sizlerin güvenliğinizi ve memnuniyetinizi önemsiyoruz. Kaliteli servimizin garantisi olarak sizlere 1 yıl boyunca parça ve işçilik garantisi sunuyoruz. Sizlerin mutfaklarına da en kıza zamanda davet edilmeyi bekliyoruz.

Call Now ButtonServis Çağır