İmmergas Kombi E10 Arızası

İmmergas marka kombi kullanıcılarının sıkça karşılaştığı arıza kodlarından birisi de E10 nolu arıza kodudur. Kullanıcılar bu arızayla ilk kez karşılaştıklarında genelde telaşa kapılıp kombilerinin bozulduğunu düşünseler de gerçek bundan farklıdır. Çünkü siz de İmmergas Kombi E10 Arızası ile karşı karşıya kaldıysanız bu kombinizde bir arıza olduğu anlamına gelmez. Çünkü kombilerin üzerinde bulunan ledlerde yazan her kod arıza olduğu manasına gelmez.

E10 nolu arıza kodu da bunlardan biridir. İmmergas Kombi E10 Arızası kısaca kombinizdeki su basıncının olması gereken bar seviyesinin altında olduğunu size bildirir. Bu durum karşısında yapmanız gereken şey;

Kombinizin sağ alt tarafında bulunan siyah çevirmeli plastik bir parça olan doldurma musluğunu sola doğru çevirerek açmalısınız. Sola doğru çevirdiğiniz an kombiden su sesi gelir. Su sesi suyun dolduğu anlamına gelir. Dolum esnasında eş zamanlı olarak bar göstergesini kontrol edin.

Göstergedeki su basınç değeri 1.5 bar olana doldurun. İstenilen değere geldiğinde sağa çevirip dolumu sonlandırın.

Bunu yaptığınız halde hala İmmergas Kombi E10 hatası ile karşılaşırsanız kombinize reset atmayı deneyin. Reset düğmesi ekranın hemen sağ alt kısmında bulunur. Bir kez basmanız halinde cihaza reset atılır. Düzelene kadar en fazla 3 kere olacak şekilde deneyebilirsiniz.

Su basınç değerini istenilen seviyeye getirdiniz, cihazı resetlediniz, hala aynı hatayı alıyorsanız; en yakınınızda bulunan İmmergas servis ekibinden yardım talebinde bulununuz.

Müşteri Hizmetleri


Servis taleplerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

İmmergas Servis Numarası :

444 88 48

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi- Cuma : 08:00-21:00
Cumartesi : 09:00-20:00
Pazar : Kapalı.

Marka tescilli olup ilgili firmaya aittir. Özel Servis olarak hizmet sunmaktayız.İmmergas Servis. Tüm Hakları Saklıdır.

Call Now ButtonServis Çağır